Diáře kapesní

Zobrazit Mřížka Seznam
Seřadit podle

Diář EGON kapesní volnočasový - týdenní / mix motivů

Týdenní diář v oblíbené vazbě twin wire v lesklém laminu. Trendy a praktický doplněk do každé kapsy.
54,50 Kč s DPH

Diář FABRIC kapesní - týdenní B6 / bordó

Kapesní týdenní diář z příjemného materiálu v barvě bordó. Trendy a praktický doplněk do každé kapsy. Diář má velký prostor pro poznámky a plánování.
176,70 Kč s DPH

Diář FABRIC kapesní - týdenní B6 / růžová

Kapesní týdenní diář z příjemného materiálu v růžové barvě. Trendy a praktický doplněk do každé kapsy. Diář má velký prostor pro poznámky a plánování.Diář má velký prostor pro poznámky a plánování.
176,70 Kč s DPH

Diář FABRIC kapesní - týdenní B6 / šedá

Kapesní týdenní diář z příjemného materiálu v šedé barvě. Trendy a praktický doplněk do každé kapsy. Diář má velký prostor pro poznámky a plánování.
176,70 Kč s DPH

Diář LAMINO kapesní - týdenní B6 / Wood hnědá

Originální týdenní diář s přírodním motivem dřeva s ražbou. Je vyráběný z jemně strukturovaného materiálu, má velký prostor pro poznámky a plánování.
165,80 Kč s DPH

Diář LAMINO kapesní - týdenní B6 / Wood světle hnědá

Originální týdenní diář s přírodním motivem dřeva s ražbou. Je vyráběný z jemně strukturovaného materiálu, má velký prostor pro poznámky a plánování.
165,80 Kč s DPH

Diář NERO kapesní - týdenní B6 / černo-zelená

Kapesní týdenní diář v černo-zelené kombinaci s efektním prošitím, vyráběný z jemné vivelly, s gumičkou a poutkem. Trendy a praktický doplněk do každé kapsy. Diář má velký prostor pro poznámky a plánování.
187,60 Kč s DPH

Diář NERO kapesní - týdenní B6 / černo-žlutá

Kapesní týdenní diář v černo-žluté kombinaci s efektním prošitím, vyráběný z jemné vivelly, s gumičkou a poutkem. Trendy a praktický doplněk do každé kapsy. Diář má velký prostor pro poznámky a plánování.
187,60 Kč s DPH

Diář VIGO kapesní - týdenní B6 / modrá

Kapesní týdenní diář v modré barvě ze strukturovaného materiálu, s gumičkou. Jednoduchost, která neomrzí. Moderní doplněk do každé kapsy. Diář má velký prostor pro poznámky a plánování.
176,70 Kč s DPH

Diář VIGO kapesní - týdenní B6 / šedá

Kapesní týdenní diář v šedé barvě ze strukturovaného materiálu, s gumičkou. Jednoduchost, která neomrzí. Moderní doplněk do každé kapsy. Diář má velký prostor pro poznámky a plánování.
176,70 Kč s DPH

Diář VIGO kapesní - týdenní B6 / zelená

Kapesní týdenní diář v zelené barvě ze strukturovaného materiálu, s gumičkou. Jednoduchost, která neomrzí. Moderní doplněk do každé kapsy. Diář má velký prostor pro poznámky a plánování.
176,70 Kč s DPH

Diáře LAMINO - týdenní kapesní / Ornamenty / stříbrná

Kapesní týdenní diář se stříbrným vzorovaným motivem. Je vyráběný v matném laminu s parciálním lakem. Trendy a praktický doplněk do každé kapsy. Diář má velký prostor pro poznámky a plánování.apesní týdenní diář je vyráběný v matném laminu, v praktickém formátu. Trendy a praktický doplněk do každé kapsy. Diář má velký prostor pro poznámky a plánování.
115,00 Kč s DPH