Pera s laserovým potiskem zdarma

Zobrazit Mřížka Seznam
Seřadit podle

Reklamní propiska ALBA / kov / černá

CENA JE PLATNÁ PŘI ODBĚRU 500 KS S LASEREM!! ALBA je velmi oblíbená hliníková reklamní tužka . Matné jasně černé tělo se dvěma stříbrnými proužky a chromovými doplňky. Velkoobsahová modrá náplň.
14,20 Kč s DPH

Reklamní propiska ALBA / kov / červená

CENA JE PLATNÁ PŘI ODBĚRU 500 KS S LASEREM!! ALBA je velmi oblíbená hliníková reklamní tužka . Matné jasně červené tělo se dvěma stříbrnými proužky a chromovými doplňky. Velkoobsahová modrá náplň.
14,20 Kč s DPH

Reklamní propiska ALBA / kov / fialová

CENA JE PLATNÁ PŘI ODBĚRU 500 KS S LASEREM!! ALBA je velmi oblíbená hliníková reklamní tužka . Matné jasně fialové tělo se dvěma stříbrnými proužky a chromovými doplňky. Velkoobsahová modrá náplň.
14,20 Kč s DPH

Reklamní propiska ALBA / kov / modrá

CENA JE PLATNÁ PŘI ODBĚRU 500 KS S LASEREM!! ALBA je velmi oblíbená hliníková reklamní tužka . Matné jasně modré tělo se dvěma stříbrnými proužky a chromovými doplňky. Velkoobsahová modrá náplň.
14,20 Kč s DPH

Reklamní propiska ALBA / kov / oranžová

CENA JE PLATNÁ PŘI ODBĚRU 500 KS S LASEREM!! ALBA je velmi oblíbená hliníková reklamní tužka . Matné jasně oranžové tělo se dvěma stříbrnými proužky a chromovými doplňky. Velkoobsahová modrá náplň.
14,20 Kč s DPH

Reklamní propiska ALBA / kov / růžová

CENA JE PLATNÁ PŘI ODBĚRU 500 KS S LASEREM!! ALBA je velmi oblíbená hliníková reklamní tužka . Matné jasně růžové tělo se dvěma stříbrnými proužky a chromovými doplňky. Velkoobsahová modrá náplň.
14,20 Kč s DPH

Reklamní propiska ALBA / kov / stříbrná

CENA JE PLATNÁ PŘI ODBĚRU 500 KS S LASEREM!! ALBA je velmi oblíbená hliníková reklamní tužka . Matné jasně sříbrné tělo se dvěma stříbrnými proužky a chromovými doplňky. Velkoobsahová modrá náplň.
14,20 Kč s DPH

Reklamní propiska ALBA / kov / šedá

CENA JE PLATNÁ PŘI ODBĚRU 500 KS S LASEREM!! ALBA je velmi oblíbená hliníková reklamní tužka . Matné jasně šedé tělo se dvěma stříbrnými proužky a chromovými doplňky. Velkoobsahová modrá náplň.
14,20 Kč s DPH

Reklamní propiska ALBA / kov / tyrkysová

CENA JE PLATNÁ PŘI ODBĚRU 500 KS S LASEREM!! ALBA je velmi oblíbená hliníková reklamní tužka . Matné jasně tyrkysové tělo se dvěma stříbrnými proužky a chromovými doplňky. Velkoobsahová modrá náplň.
14,20 Kč s DPH

Reklamní propiska ALBA / kov / zelená

CENA JE PLATNÁ PŘI ODBĚRU 500 KS S LASEREM!! ALBA je velmi oblíbená hliníková reklamní tužka . Matné jasně zelené tělo se dvěma stříbrnými proužky a chromovými doplňky. Velkoobsahová modrá náplň.
14,20 Kč s DPH

Reklamní propiska ALBA / kov / žlutá

CENA JE PLATNÁ PŘI ODBĚRU 500 KS S LASEREM!! ALBA je velmi oblíbená hliníková reklamní tužka . Matné jasně žluté tělo se dvěma stříbrnými proužky a chromovými doplňky. Velkoobsahová modrá náplň.
14,20 Kč s DPH

Reklamní propiska ORIN / kov / bordó

CENA JE PLATNÁ PŘI ODBĚRU 500 KS S LASEREM!! ORIN je velmi oblíbená hliníková reklamní tužka. Lesklé, bordové tělo se dvěma stříbrnými proužky a chromovými doplňky. Velkoobsahová modrá náplň.
14,20 Kč s DPH